Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

No 25.05.-26.05., Rīgas Volejbola skola uzņēma Latvijas Jaunatnes čempionāta U-14 vecumgrupas finālus. Šis bija sezonas noslēdzošais finālturnīrs, tāpēc bija liels prieks, ka tas norisinajās pie mums. Finālturnīrā vietu izcījušas bija sešas labākās Latvijas komandas, kuru starpā bija arī Rīgas Volejbola skolas Gata Vanaga trenētā komanda.

Ceturtdaļfināla spēlē G.Vanaga komanda ar 2:0 (25:13, 25:23) apspēlēja Dienvidkurzemes Sporta skolas komandu. Gatis Vanags par šo spēli saka: "Spēle bija saspringta, jo spēles norisinājās mājas zālē un bija daudz emociju." 

G.Vanags: "Pusfinālā pretī stājās Jēkabpils Sporta skoals volejbolisti. Pretinieks bija zināms un atbildība uz šo spēli bija liela. Abas komandas spēli sāka ļoti emocionāli, spēle aizritēja punkts punktā. Komanda cīnījās ar lielu degsmi un spēja izcīnīt uzvaru, kas nodrošināja vietu Latvijas Jaunatnes čempionāta finālā. Finālā pretī stājās Liepajas Sporta spēļu skolas vienaudži. Finālspēle aizritēja ar labām emocijām. Pirmajā setā mēģinājām turēt līdzi pretiniekam, bet nepaspējam piecelties. Otrajā setā pamainīju spēlētāju virknējums un uzvārējām. Izšķirošajā setā komanda turējās līdzi līdz beigās uzvaras grožus atdevām Liepājas SSS komandai. Paldies jauniešiem par izturību visas sezonas garumā un vecākiem par atbalstu. 

G.Vanaga komandā par MVP tika atzīts Toms Emīls Stalidzāns.

Paldies par sezonu visām Latvijas Jaunatnes čempionāta komandām.