Aizvadītajā nedēļas nogalē cīņas par medaļām Latvijas Jaunatnes čempionātā norisinājās gan U-15 meiteņu grupā, gan U-14 zēniem. Meitenes savas cīņas aizvadīja Rīgā, Rīgas Volejbola skolas sporta zālē, savukārt zēni devās uz Daugavpili. Meiteņu grupā bija izveidojusies diezgan interesanta (Rīgas Volejbola skolai patīkama) situācija, finālā 4 no 5 komandām pārstāvēja Rīgas Volejbola skolu, bet piektā komanda, kas bija iekļuvusi finālā bija Kuldīga. Savukārt zēnu fināla grupā sacentās sešas komandas, no kurām viena bija Rīgas Volejbola skolas - Gata Vanaga trenētie puiši.

Meiteņu grupā sacentās N. Lūša, A.V. Kļaviņa, N. Deveikusas, V. Korbutas komandas, kā arī Kuldīgas NSS. Izdarot diezgan elementārus aprēķinus visiem bija skaidrs, ka šajā grupā Rīgas Volejbola skolas komandām būs vismaz 2 godalgotas vietas, bet vai izdosies izcīnīt zeltu? Varbūt beidzot izdosies aizņemt visu goda pjedestālu? Šie jautājumi bija pietiekami intriģējoši gaidot paredzētās cīņas. Iepriekš uzdotie jautājumi izrādījās ļoti pamatoti, jo izdevās sasniegt gan vienu, gan otru. N. Lūša trenētās meitenes izcīnīja zelta medaļas, 2. vietā ierindojās A.V. Kļaviņa komanda, bet bronzas medaļas izcīnīja N. Deveikusas trenētās meitenes, tādējādi nodrošinot, ka visu goda pjedestālu aizņēma Rīgas Volejbola skolas komandas. 4. vietu šajā grupā izcīnīja Kuldīgas NSS komanda, bet 5. vietu - V. Korbutas trenētās meitenes.

Zēnu grupā bez G. Vanaga komandas sacentās Daugavpils BJSS, Kuldīgas NSS/Skrunda, Zvejniekciema vsk./Ādažu BJSS, Jēkabpils SS un Liepājas SSS. Pirms sacensībām bija cerības, ka Gata trenētie puiši ir spējīgi ielauzties pirmajā trijniekā, tomēr šoreiz tas neizdevās un nācās samierināties ar sāpīgo 4. vietu. G. Vanaga puiši piekāpās Jēkabpils SS, Kuldīgas NSS/Skrunda un Daugavpils BJSS komandām, kas tādā pašā secībā arī sarindojās uz goda pjedestāla.

Paldies visiem RVS audzēkņiem un treneriem par ieguldīto darbu un ikvienu izcīnīto punktu, vēlreiz sveicam un lepojamies ar U-15 meitenēm, kas pierādīja, ka Rīgas Volejbola skola, tas ir spēks.