Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Aizvadīts 2.posms LJČPVT U-16 vecumgrupā, puišu konkurencē klasiskā volejbola trenera Māra Vensberga audzēkņi Valters Ķirsons un Ralfs Andrejevs (RVS/O-Sands/MSĢ) izcīnīja 1.vietu. RVS/O-Sands audzēknis Patriks Orups pārī ar Martinu Popi izcīnīja 3.vietu. Meiteņu konkurencē 1.vietu izcīnīja RVS/LU izlases spēlētāja Līva Ēbere, kas spēlēja pārī ar Beāti Boniju Runci un pārstāv Beach Arena. Spēkus šajā posmā izmēģināja arī Rīgas Volejbola skolas Viktorijas Korbutas  audzēknes, kas ikdienā spēlē klasisko volejbolu. Kopā 2.posmā piedalījās 30 meiteņu pāri un 13 zēnu pāri.

Andrejevs/Ķirsons grupu spēlēs uzvarēja abus konkurentus Ameļkoviču/Ikaunieku un Upmali/Pastaru un no grupas izgāja kā pirmie, kas ļāva izlaist pirmo izslēgšanas spēļu kārtu un uzreiz iekļūt 1/4finālā, kur pretī stājās Lapsalis/Ločs šajā spēlē uzvara un vieta pusfinālā nodrošināta. Pusfināla spēlē spraiga cīņa pret Popi/Orupu, bet vieta finālā izcīnīta. Finālā pretī stājās Ameļkovičs/Ikaunieks, ko grupas spēlēs bija izdevies uzvarēt un arī fināla spēlē Andrejevam/Ķirsonas izdevās šo duetu pārspēt un izcīnīt 1.vietu.

Milana Tīna Aleksejeva/Megija Rumaka grupā izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Izslēgšanas spēļu pirmo kārtu izdevās pārvarēt, bet otrajā kārtā pretī stājās turnīra favorītes, kas pagājušajā posmā ieņēma 1.vietu Ēbere/Runce. Aleksejevai/Rumakai neizdevās līderes pārspēt un turnīrā ieņemta 9.vieta.

Bruno Liepiņš/Ričards Zemītis grupā izcīnīja vienu uzvaru, un piedzīvoja vienu zaudējumu. Izslēgšanas spēļu pirmo kārtu pārvarēja, bet ceturtdaļfinālā sīvā cīņā piekāpās pretiniekiem Vasiļevskim/Lejai. Rezultātā ieņemta 5. vieta.

Zellis/Andersons grupā zaudēja visas spēles un turnīru noslēdza 13.vietā.

Ameļkovičs/Tērauds grupu spēlēs piedzīvoja divus zaudējumus un guva vienu uzvaru no grupas izejot kā trešie. Izlēgšanas spēļu pirmajā kārtā neizdevās pārspēt pretiniekus un rezultātā 9.-13.vieta.

Tomass Blekte/Gustavs Druska grupu spēlēs pārliecinoši apspēlēja abus pretinieku pārus, kas ļāva izlaist pirmo kārtu izslēgšanas spēlēs. Ceturtdaļfinālā atzīst pretinieku Popes/ Orupa pārākums kā rezultātā 5. vieta.

Šajā posmā piedalījās ne tikai RVS/O-Sands audzēkņi, bet arī RVS klasiskā volejbola treneres Viktorijas Korbutas audzēknes, kopā 6 pāri. Kluša/Šilinska, Šteinbrika/Zommere, Lubgane/Zeidaka, Līcīte/Baranovska, Lapiņa/Garda, Aizbalte/Janičenko. Līdz 1/8 finālam tika Lubgane/Zeidaka, pretī stājās Lietuvietes Siliģite/Vasiļiaskaite, bet pārspēt šo duetu neizdevās.

Trenere Viktorija Korbuta pēc turnīra teica: “Meitenes izmēģināja sevi pludmalē, jauna pieredze viņām. Divi no pieteiktajiem pāriem arī izmēģināja savus spēkus pret lietuvietēm, šoreiz gan pārākas bija lietuvietes. Labāk izdevās nostartēt Lubganei/Zeidakai, bet meitenes pēc turnīra atzina, ka labāk turpināšot spēlēt klasisko volejbolu.”

3.posms abās vecumgrupās tiks aizvadīts Beach Box  laukumos. U-16 vecumgrupai 26.02, bet U-20 vecumgrupai 05.03.