Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

U-16 1. posmā LJČPVT piedalījās divi Rīgas Volejbola skolas/O-Sands pāri, Zemītis/Liepiņš un Druska/Blekte. Kā arī Milāna Tīna Aleksejeva, kas trenējās pie I. Jursones un spēlēja pārī ar Megiju Rumaku. Līva Ēbere, kas spēlē RVS/LU meiteņu izlasē un piedalījās čempionātā ar pārinieci Beāti Boniju Runci.

Zemītis/Liepiņš no savas grupas izgāja kā otrie, bet ceturtdaļfinālā piekāpās Mirķim/ Pahmurkinam, paliekot 5.-8. vietā.

Druska/Blekte ceturtdaļfinālā ar 21:14 uzvarēja Dūdenu/Upmali, iekļūstot pusfinālā, kur pretī stājās Ameļkovičš/Ikaunieks arī šo pāri izdevās uzvarēt ar pārliecinošu rezultātu 21:9. Bet diemžēl finālā nācās piekāpties Mirķim/ Pahmurkinam 9:21. Un rezultātā izcīnīta 2.vieta.

Rumaka/Aleksejeva no grupas izgāja, kā pirmās, bet ceturtdaļfinālā ar 19:21 piekāpās Rītai/Ginterei. Tādējādi ieņemot dalītu 5.-8. vietu. Jāpiemin, ka Aleksejeva ir viena no jaunākajām dalībniecēm, šajā vecumgrupā.

Tikmēr Ēbere/Runce spraigā ceturtdaļfināla spēlē ar 22:20 uzvarēja Mamaju/Mačukāni un iekļuva pusfinālā, kur ar 21:13 apspēlēja pretinieces un ieguva tiesības cīnīties par 1.vietu. Fināla spēlē pretī stājās Puškundze/Šauberga, bet veiksme bija Ēberes/Runces pusē un izcīnīta 1.vieta.

2.posmu jau šonedēļ 13.02. aizvadīs U-20 vecumgrupas zēni un meitenes, Beach Arena pludmales laukumos.