12.-13.maijā, Liepajā, norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības U-16 vecumgrupas meitenēm, līdz kurām sezonas laikā bija aizcīnijušās veselas trīs Rīgas Volejbola skolas komandas.

S.Cepurītes/O.Bogdanovas trenētā komanda 1/4fināla spēlē tikās ar spēcīgu pretinieci Liepājas SSS komandu, spēlē ar 3:0 tika piedzīvots zaudējums, kas automātiski nozīmēja, ka būs jācīnās par 5.-6. vietu.

I.Jursones vadītā komanda 1/4 fināla spēlē ar 3:1 pārspēja Kuldīgas NSS komandu, tādejādi 1/2 fināla spēle pretī stājās RVS N.Lūša komanda, šajā spēlē, uzvaru ar 3:0 izcīnīja N.Lūša komanda, kas nozīmēja, ka I.Jursones komandai būs jācīnās par 3.vietu, turpretī N.Lūša komandai par 1.vietu.

Spēlē par 5.vietu RVS S.Cepurītes komanda tikās ar Kuldīgas NSS komandu ar 3:0 tika atzīts pretinieču pārakums, tādējādi turnīru noslēdzot 6.vietā.Par labāko spēlētaju tika nominēta A.Žaleiko.

Spēlē par 3.vietu RVS I.Jursones komanda ar 0:3 piekāpās Dauagavpils SS komandai, tādejādi turnīu noslēdzot 4.vietā. Par labako spelētāju tika nomizēta M.Rumaka.

Spēle par 1.vietu izvērtās emocijam bagāta, mājinieces Liepājas SS atbastīt bija ieradušies daudz cilveku, tomēr arī RVS N.Lūša komandai atbalstītaji netrūka, jo I.Jursones, S.Cepurītes trenētās meitenes skaļi atbalstīja savējos. Uzvarētāja noskaidrošanai bija nepieciešami četri seti, kuros pārākas ar 3:1, apspēlējot majinieces, izrādījās Rīgas Volejbola skolas N.Lūša volejbolistes. Par labako spēlētaju N.Lūša komandā tika nominēta Š.Šlitere.

Šarlote Šlitere par fināla spēli: "Galvenokārt mums vajadzēja katrai pašai sevi noskaņot, jo zinājām, ka spēle būs spraiga un Liepājai būs ļoti liels atbalsts no skatītājiem. Spēli jau iesākām ar daudz emocijām, kuras spējām noturēt visu spēli. Vajadzēja spēlēt gudru spēli un ļaut Liepājniecēm kļūdīties, pašām spēlējot stabili, bet agresīvi. Ļoti svarīgi bija nospēlēt pie tīkla, ar agresīvu uzbrukumu un bloku. Zinājām, ka Liepājai ir ļoti stipra pirmā tempa uzbrucēja, tāpēc galvenokārt vajadzēja nostrādāt blokā pret viņu. Pašas arī pieļāvām kļūdas, it īpaši trešajā setā ar servēm, bet tomēr viss beigās izdevās!"

R.Semjonova komanda turnīru noslēdza 16.vietā.

Sveicam visas mūsu U-16 komandas ar sezonas noslēgšanos, ceram, ka ieguldītais darbs kaut nedaudz ir atmaksājies, un ar jauniem spēkiem jau gaidīsim jauno sezonu.