No 18.04.-21.04. Latvijas U-18 zēnu izlase aizvadīs treniņnometni Jēkabpilī, bet jau 22.04. uzsāks dalību Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas no 22.04-24.04. norisināsies Siguldas Sporta centrā.

Uz nometni uzaicināti 4 Rīgas Volejbola skola audzēkņi: Marats Selivanovs (tr.J.Janišonis), Timurs Aisens (tr.J.Janišonis), Ralfs Kļaviņs (tr.O.Aizporietis) , Roberts Lindbergs (tr. O. Aizporietis).

No 18.04.-21.04. Latvijas U-17 meiteņu izlase aizvadīs treniņnometni Rīgā, bet jau 22.04. uzsāks dalību Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, kas no 22.04-24.04. norisināsies Horvātijā.

Uz nometni uzaicinātas divas Rīgas Volejbola skola audzēknes Marta Paula Kluša (tr. V.Korbuta), Anete Čelnova (tr. J.Ivanovs).

Intervija ar Aneti Čenovu.

Kādas sajūtas un mērķi uzsākot treniņnometni un gatavošanos EČ kvalifikācijai Horvātijā?

“Sajūtas ir vārdiem neaprakstāmas. Ir neliels stresiņš, bet tā esmu ļoti noskaņota un gatava. Šobrīd mani mērķi ir – censties, izlikt visus savus spēkus, parādīt sevi no labākās puses un, protams, kopā ar komandu gūt uzvaras.”

Kā nokļuvi izlasē? Kas ir tas kas tevi saista volejbolā?

“Sāku spēlēt volejbolu no 5.klases. Vienā no vasaras nometnēm mans treneris Jānis Ivanovs nolēma mani pieteikt Latvijas izlases atlasē. Pirmajā izlases nometnē gāja ļoti grūti un nodomāju, ka volejbols laikam tomēr nav mans. Bet ar katru nometni pilnveidojos un ļoti centos. Un, lūk, vēljoprojām spēlēju Latvijas izlasē! Volejbolā man patīk viss. Kopš bērnības esmu vēlējusies spēlēt volejbolu.  Tā ir mana sirds lieta. Es nekad nebiju domājusi, ka ar volejbolu nodarbošos tik nopietni. Man patīk un esmu laimīga!”

Kāda kopējā atmosfēra komandā?

“Mūsu komandas meitenes ir vienkārši vienreizējas, mēs visas esam saliedētas, viena otrai palīdzam, uzmundrinām un uzjautrinām. Tāpēc varu droši teikt, ka atmosfēra komandā ir sirsnīga un draudzīga un mūsos visās ir milzīgs cīņasspars.”

Kā dalība EVL ir palīdzējusi izlasei?

“EVL mums ir devis spēļu pieredzi, kura mums iepriekš trūka. Tagad mēs laukumā esam drošākas un pārliecinātākas.“

Kas ir tava stiprā puse atrodoties uz laukuma?

“Noteikti – emocijas. Laikam nemelošu, ja teikšu, ka komandā es bļauju visskaļāk. Es ar savu ‘’prieka’’ kliedzienu vēlos uzmundrināt arī pārējās meitenes, lai mēs nepadodamies, lai mēs cīnāmies līdz galam.”

Turēsim īkšķus gan par meitenēm, gan par puišiem! Lai veiksmīgi starti EČ kvalifikācijā!

U-17 meiteņu izlases spēļu grafiks:

22.04. plkst. 17:30 Latvija - Horvātija

23.04. plkst. 15:00 Latvija- Rumānija

24.04. plkst. 15:00 Latvija - Igaunija

U-18 zēnu izlases spēļu grafiks:

23.04. plkst. 18:00 Latvija - Grieķija

24.04. plkst. 18:00 Latvija - Igaunija