Nedēļas nogalē par godalgotajām vietām Latvijas Jaunatnes čempionātā cīnījās U-12 meitenes un U-17 puiši. Sešpadsmit labākās U-12 meiteņu komandas finālus aizvadīja Rīgas Volejbola skolā, bet labākās sešas U-17 puišu komandas Jēkabpils Sporta namā.

Līdz U-12 meiteņu fināla sešpadsmitniekam aizcīnījās V. Korbutas komanda, izcīnīta 14.vieta un uzkrāta pirmā spēļu pieredze.

U-17 finālā par 1.-6. vietu cīnījās Rīgas Volejbola skolas (J.Janišonis/ O.Aizporietis) komanda, zaudējums ar 2:3 Jelgavas novada Sporta centra komandai neļāva pacīnīties par medaļām, bet uzvara ar 3:0 pār Cēsu PSS/Siguldas Valsts ģimnāzijas komandu, ļāva gūt 5.vietu Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posmā.

Vecumniekos par 7.-9. vietu cīnījās Rīgas Volejbola skolas Gata Vanaga vadītā komanda, ar 3:1 izdevās pārspēt Vecumnieku sporta skolas komandu un ar 3:0 Talsu novada Sporta skolas/ Dundagas komandu, kas nozīmēja, ka sezona noslēgta 7.vietā.

Sveicam abu grupu komandas ar sezonas noslēgumu!

Šajā nedēļas nogalē, kā pēdējie Latvijas Jaunatnes čempionāta pavasara posma finālus aizvadīs U-12 zēni un U-17 meitenes.

Spēļu kalendārs U-17 meitenes 28.05., Rīgas Volejbola skola.

Spēles sākums

Komanda

Rīgas Volejb.sk. (N.L.)

Rīgas Volejb.sk. (A.V.K.)

Rīgas Volejb.sk. (A.V.K.)

Daugavpils BJSS

Rīgas Volejb.sk. (N.L.)

Daugavpils BJSS

Rīgas Volejbola sk. (N.D.)

VS

Limbažu novada Sporta sk.

Limbažu novada Sporta sk.

Liepājas Sporta Sp.sk.

Rīgas Volejbola sk. (N.D.)

Liepājas Sporta Sp.sk.

Spēļu kalendārs U-17 meitenes 29.05., Rīgas Volejbola skola.

Spēle par 5.-6. vietu

Spēle par 3.-4. vietu