Aizvadītajā nedēļā Latvijas U-17 zēnu izlase devās uz Ukrainas pilsētu Čerkasi, kur piedalījās EEVZA turnīrā, kurā startēja arī Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas un Ukrainas izlases. Komandas sastāvā spēlēja arī 6 Rīgas Volejbola skolas audzēkņi.

Latvijas izlase šajā turnīrā aizvadīja 4 spēles, tajās izcīnot 3 uzvaras un piedzīvojot 1 zaudējumu. Uzvarēti tika lietuvieši, gruzīni un ukraiņi, bet nācās atzīt kaimiņu igauņu pārākumu. Spēlē pret Igaunijas izlasi rezultāts bija 3:0, bet arī šajā spēlē mūsu komandai bija iespējas aizķerties, spēle bija līdzīga. Šāda spēļu bilance Latvijas komandai turnīra kopvērtējumā deva 2. vietu

Rīgas Volejbola skolu šajā turnīrā pārstāvēja Kristers Niks Ērglis, Jānis Bernards, Atis Krebss (Aivara Liniņa audzēkņi), Renārs Pauls Jansons, Eduards Karosēvičs un Kristaps Bērziņš (Oskara Aizporieša audzēkņi). Latvijas U-17 izlases trenera asistents šajā turnīrā bija Oskars Aizporietis, bet komandas fizioterapeits - Toms Zvonkovs.