No 4.-5. novembrim norisinājās U-19 vecumgrupas Latvijas kausa grupu spēles. Izspēles sistēma paredz, ka katras grupas 1.vieta iekļūst Latvijas kausa pusfinālā, kas no 16.-17.decembrim norisināsies Rimi Olimpiskajā centrā.

Meiteņu konkurencē par vietu finālsacenībās cīnījās 14 komandas, no kurām  piecas  pārstāvēja Rīgas Volejbola skolu. Komandas tika sadalītas 4 grupās, pēc pagājušās sezonas Latvijas čempionāta rezultātiem.

Natālijas Deveikusas komanda iekļuva vienā grupā ar Minusas Volejbola skolas volejbolistēm un Gulbenes novada BJSS spēlētājām. Abās spēlēs izcīnīta uzvara, pret Minusas Volejbola skolas komandu ar 3:1, turpretī pret Gulbenes novada BJSS 3:0, līdz ar to vieta finālsacensībās nodrošināta.

Otrajā grupā divas Rīgas Volejbola skolas komandas Kuldīgā, cīnījās par iekļūšanu pusfinālā. Raivja Mizāna komanda spraigā piecu setu cīņā uzvarēja Daugavpils Sporta skolas 1. komandu, ar 3:0 pārspēja kolēģa Jāņa Ivanova trenētās volejbolistes, tomēr ar 1:3 neizdevās pārspēt Kuldīgas NSS komandu. Jāņa Ivanova komandai zaudējumi ar 3:0 visās trijās spēlēs.

Trešajā grupā Andra Vitauta Kļaviņa komanda ar 0:3 piekāpās Jūrmalas Sporta skolas komandai un Daugavpils Sporta skolas 2. komandai, turpretī ar 3:0 pārspēja Liepājas SSS komandu.

Ceturtajā grupā Normunda Lūša komanda ar 1:3 un 1:3 nespēja pārspēt pretinieces Jelgavas NSC un Limbažu NSS komandas.

Puišu konkurencē abas Rīgas Volejbola skolas komandas gan trenera Jorena Janišona, gan trenera Māra Vensberga, rādīja pārliecinošu sniegumu. J.Janišona komanda ar 3:0 pārspēja Jelgavas NSC komandu, turpretī 3:0 apspēlēja Daugavpils SS 2 komandu. M.Vensberga komanda ar 3:1 pārspēja Daugavpils SS 1 komandu un ar 3:0 apspēlēja Talsu NSS/Dundaga komandu.

Tādējādi pusfinālā ir iekļuvusi Natālijas Deveikusas U-19 meiteņu komanda, un Māra Vensberga, kā arī Jorena Janišona U-19 puišu komandas.

Meitenēm pusfinālā RVS (N.Deveikusas) komanda tiksies ar Limbažu novada Sporta skolas komandu, šīs spēles uzvarētājs, dosies tālāk uz finālu, kur pretī stāsies vai nu Kuldīgas NSS vai Daugavpils SS 2 komanda.

Zēniem vienā no pusfināliem tiksies RVS (M.Vensbergs) pret Cēsu PSS, turpretī otrā pusfinālā RVS(J.Janišonis) pret Minusas VS.

Nākamās nedēļas nogalē cīņu par iekļūšanu Latvijas kausa pusfinālā sāks U-16 vecumgrupas zēnu un meiteņu komandas.