Šajā nedēļas nogalē Latvijas Jaunatnes čempionāta finālus aizvadīja U-19 vecumgrupas puiši un U-15 vecumgrupas meitenes. Puišiem finālsacensības norisinājās Rīgas Volejbola skolā, bet meitenēm Kuldīgā.

Meiteņu grupā līdz labāko sešiniekam aizcīnījās Viktorijas Korbutas audzēknes un Andra Vitauta Kļaviņa audzēknes.

Spēlē par 3.vietu Andra Vitauta Kļaviņa komandai pretī stājās Kuldīgas novada Sporta skolas spēlētājas, šoreiz mājinieces neizdevās pārspēt un čempionāts noslēgts 4.vietā.

Viktorijas Korbutas audzēknes fināla spēlē spēkojās ar Limbažu novada Sporta skolas spēlētājām, spēle izvērtās spraiga un emocijām bagāta, bet noslēgumā RVS komandas spēlētājas ar 3:1 pārspēja pretinieces un izcīnīja 1.vietu. Par labāko spēlētāju tika atzīta Marta Paula Kluša.

Viktorijas Korbutas komentārs: “Pirmajā dienā uzvarējām visas spēles, kas ļāva otrajā sacensību dienā cīnīties lielajā finālā pret Limbažu novada Sporta skolu, kas vienmēr ir bijis sīvs pretinieks. Fināla spēle bija ļoti laba, skatāma arī zālē atmosfēra bija lieliska, uzlādējošas emocijas nāca gan no skatītājiem, gan no meitenēm. Meitenes cīnījās par katru punktu, gan aizsardzībā, gan uzbrukumā labi pastrādāja. Jāuzslavē arī pretinieču komandas spēlētājas, kas izrādīja pretestību un kopā mēs rādījām fināla cienīgu spēli. Gribētu, katru savu komandas meiteni uzslavēt, par cīņassparu un lielisko sezonas noslēgumu. Paldies sponsoriem Aviterm par džemperiem un Kult Kafe par ēdināšanu. Paldies VFS trenerim Edgaram Eriņam. Un protams paldies vecākiem, kas atbalstījuši visas sezonas garumā."

Kamēr meitenes Kuldīgā cīnījās par medaļām, tepat Rīgā arī U-19 puiši aizvadīja spraigas fināla spēles.

Spēlē par 3.vietu cīnījās RVS (O. Aizporietis/G. Vanags) pret Kuldīgas NSS/Skrunda, lai arī ar 3:0 uzvaru un 3.vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda, spēle izvērtās skatāma un vissaspringtākās izvērtās tieši setu galotnes pirmie divi seti tika uzvarēti ar 25:23, bet trešajā setā jau ar pārliecinošāku rezultātu 25:19 punktu spēlei pielika RVS spēlētāji.  Par labāko RVS komandā tika atzīts Jānis Teikmanis.

Visinteresantākā gan izvērtās fināla spēle par 1.vietu, kur Cēsu PSS/Siguldas VĢ puiši spēja piektajā setā atspēlēties no 9:14 esot iedzinējos un ar 18:16 gūt uzvaru setā un visā spēlē izcīnot 1.vietu.

Sveicam visus finālu aizvadījušos spēlētājus un trenerus ar iegūtajām vietām un veiksmīgo sezonas noslēgumu.