Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

U-16 un U-20 meitenes, ka arī U-18 zēni 26.martā aizvadīja Latvijas Jaunatnes čempionāta pludmales volejbolā telpās finālposmu. Sveicam RVS/O-Sands komandu ar panākumiem finālposmā.

U-16 meitenes:
5.-8.vieta Aleksējeva/Rumaka (ceturtdaļfinālā piekāpās čempionāta uzvarētājām ar divu punktu deficītu).

U-20 meitenes:
9.-16. vieta Leinasare/Kilke (RVS/O-Sands).
9.-16. vieta Aleksējeva/Vildere (RVS/O-Sands).
17.-24.vieta Zālīte/Naumane (RVS/O-Sands).
17.-24. vieta Celma/Jumiķe (RVS/O-Sands).

Sveicam arī RVS/LU izlases spēlētāju Līvu Ēberi, kas pārstāvot Beach Arena ar pārinieci Beāti Boniju Runci (Jūrmalas Sporta skola) U-16 vecumgrupā izcīnīja 1. vietu, bet pārī ar Renāti Krūklīti U-20 vecumgrupā izcīnīja 3.vietu.

Trenera Andra Dolženko komentārs: “Kopumā gribās teikt lielu paldies jauniešiem par izturību, cīņassparu un emocijām visas sezonas garumā. Šī telpu čempionāta “klupšanas akmens” bija servju uzņemšana, tāpēc turpmāk uz to arī liksim lielāko akcentu un strādāsim pie fiziskās sagatavotības, lai būtu gatavi vasaras sezonai.”

U18 zēni:
1.vieta Bruno Bulgačs/Kristians Fokerots (RVS/O-Sands).
2.vieta Ansis Dobelis/ Jānis Dobelis (RVS/O-Sands).
5.-8.vieta Andrejevs/Ķirsons (RVS/O-Sands/MSĢ).
5.-8.vieta Orups/Pope (RVS/O-Sands/Beach Box).
9.-16.vieta Blekte/Druska (RVS/O-Sands).

“Paldies puišiem par pašaizliedzīgu cīņu. Visas sezonas garumā noturējām uzlikto latiņu un arī finālā mērķi izpildījām. Prieks, ka esam spēruši lielus soļus uz priekšu salīdzinot ar pagājušo sezonu. Ceram un centīsimies darīt visu, lai šī čempionāta rezultāti atspoguļotos arī vasarā,” aizvadīto dalību LJČPVT komentēja treneris Atvars Vilde.

2.aprīlī finālposmu Ruukki pludmales volejbola centrā aizvadīs U-16 U-20 zēni, kā arī U-18 meitenes.