Aizvadītajā nedēļas nogalē noslēdzās Latvijas Jaunatnes čempionāts volejbolā, U17 vecuma grupā zēniem. Spēles par 1. - 5. vietu norisinājās Rīgas Volejbola skolā, par 6. - 8. vietu Rīgas 21. vidusskolā, bet par 9. - 11. vietu Jelgavā. Katrā no šīm grupām spēlēja pa vienai RVS komandai.

Iespēju spēlēt par 1. - 5. vietu izcīnīja trenera J. Bomiņa vadītā komanda. Cīņas šajā grupā izvērtās ļoti interesantas. J. Bomiņa komanda uzvarēja Cēsu PSS, bet piekāpās Kuldīgas NSS, Jēkabpils SS un Daugavpils BJSS komandām. Rezultātā mūsu skolas komandai nācās samierināties ar 5. vietu, kaut arī izdevās uzvarēt Cēsu komandu, kas izcīnīja 1. vietu. 2. vietu izcīnīja Jēkabpils SS, bet 3. - Daugavpils BJSS komanda.

Spēlēs par 6. - 8. vietu ļoti pārliecinoši triumfēja trenera A. liniņa vadītā komnada, ar rezultātu 3:0 uzvarēta gan Valkas, gan Viļakas komanda. Rezultātā izcīnīta 6. vieta.

Spēlēs par 9. - 11. vietu Rīgas Volejbola skolu pārstāvēja Gata Berdinska audzēkņi, kas turnīru diemžēl noslēdza 11. vietā. Vispirms tika atzīts Viesītes pārākums (0:3), bet pēc tam RVS komanda piekāpās arī Jelgavs NSC.