Šodien uz Lietuvas pilsētu - Šauļiem dodas Latvijas U-16 un U-18 meiteņu izlases, ka arī U-17 un U-19 zēnu izlases, kuras piedalīsies "Baltijas kausā 2019". Kausā bez Latvijas izlasēm cīnīsies arī jaunie volejbolisti no Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas. Abas Latvijas izlases plaši pārstāvētas arī ar Rīgas Volejbola skolas audzēkņiem un treneriem.

U-16 meiteņu izlasi trenerim I.Pūliņam palīdz vadīt Rīgas Volejbola skolas trenere Jana Lielmane un tās sastāvā ir Svetlanas Cepurītes audzēkne - Anna Cepurīte.

U-18 meiteņu izlasi trenē Rīgas Volejbola skolas treneri – Andrejs Odinokovs un Pāvels Seļivanovs. Abi volejbola speciālisti ar lielāko daļu meiteņu strādā arī ikdienā, jo Latvijas izlases kodolu veido Rīgas Volejbola skolas izlases meitenes. Uz pārbaudes treniņiem iepriekšējās dienās bija uzaicinātas vairākas meitenes, bet uz sacensībām dosies tikai labākās 12, no tām 9 Rīgas Volejbola skolas audzēknes, kā arī 3 Murjāņu Sporta ģimnāzijas pārstāves. Rīgas Volejbola skolu Latvijas izlasē pārstāvēs: Evelīna Rutkovska, Elza Reknere, Kristīne Kramēna, Alise Kjasile, Vlada Pridatko, Sofija Anastasija Ignatjeva, Laura Tiltiņa, Katrīna Paula Krustkalne un Liene Penka. Minētās meitenes ir Rīgas Volejbola skolas treneru – Svetlanas Cepurītes, Viktorijas Korbutas, Natālijas Deveikusas, Normunda Lūša un Andra Vitauta Kļaviņa audzēknes.

U-17 zēnu izlases sastāvā uz Šauļiem devās 3 Rīgas Volejbola skolas treneru Aivara Liniņa un Gata Vanaga audzēkņi - Jānis Teikmanis un Kārlis Uģis Ābelītis

U-19 zēnu izlases vadīšana arī uzticēta Rīgas Volejbola skolas treneru duetam – Guntim Ataram un Oskaram Aizporietim. Šajā izlasē spēlētāji pārstāv vairākas pilsētas - Rīgas, Jēkabpils, Daugavpils, Aizkraukles un Talsu volejbola audzēkņi. Rīgas Volejbola skolas vārdu izlases rindās aizstāvēs – Atis Krebss, Renārs Pauls Jansons, Kristers Niks Ērglis un Kristaps Bērziņš. Izlasē pārstāvētie RVS puiši savas volejbola zināšanas apguvuši pie treneriem – Aivara Liniņa un Oskara Aizporieša.

Vēlam veiksmi un izdošanos abām Latvijas izlasēm!