Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Šodien noslēdzās jau ceturtā šīs vasaras nometne “Setiņš”, kas norisinājās Limbažos. Nometnē piedalījās treneres Natālijas Deveikusas, Svetlanas Cepurītes, Viktorijas Korbutas, Lolitas Verbickas, Normunda Lūša audzēknes.

No 18.07.-29.07. Rīgas Volejbola skolas audzēknes aktīvi gatavojās jaunajai sezonai, pilnveidojot gan fizisko sagatavotību, gan uzlabojot tehniskās prasmes. Ārpus volejbola terniņiem meitenes sacentās orientēšanās turnīrā, veidoja priekšnesumus, kā arī neizpalika komandu turnīri un draudzības spēles.

23.07. noslēdzās nometne Vanaga Lidojums 1, kas norisinājās Koknesē. Nometnes laikā volejbolisti aktīvi darbojās volejbola laukumos, kā arī brīvajā laikā gāja pārgājienus un apskatīja skaistākās vietas Kokneses pilsētā. Nomentes vadītājs Gatis Vanags atzina, ka nometnes dalībiekiem nometne tā patika, ka vēlme doties mājās neesot bijusi un daudzi atzinuši, ka vēlētos vēl kādu nedēļu palikt.

Vasarai ejot uz beigām, priekšā vēl divas nometnes kas sāksies jau pirmdien 01.08. viena no tām Limbažos, bet otra Koknesē.