Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Otro nedēļu pēc kārtas RVS/LU dāmas devās uz Igauniju, lai aizvadīt Baltijas līgas spēles pret TU/Bigbank un Barrus/Voru VK komandā.

Sestdienas spēlē pret TU/Bigbank komandu izcīnīta uzvara ar 3:1 (25:15, 25:20, 22:25, 25:14).

15 punkti šajā spēlē Kristīnes Kramēnas kontā, 12 punktus guva Katrīna Paula Krustkalne, 10 punkti Megijai Dambrehtei, pa 9 punktiem Līvai Ēberei un Junorai Vagelei, 6 punkti Anželikai Ivanovai, 5 punkti Elzai Reknerei un Adelīnai Gerliņai, 2 punkti Arinai Sosinoviča, bet pa vienam punktam Annai Cepurīte un Anastasijai Andrjuščenko. Komanda spēlē guvusi 9 punktus ar bloku, un 13 punktus ar ace servi.

Svētdienas spēlē ar 3:0 (25:13, 25:11, 25:22)  tika apspēlēta Barrus/Voru Vk komanda.

10 punktus guva Kristīne Kramēna, pa 9 punktiem Annai Cepurītei un Megijai Dambrehtei, 8 punkti Adelīnai Gerliņai, 6 punkti Līvai Ēberei, pa 4 punktiem Junorai Vagelei un Anželikai Ivanovai, 3 punkti Arinai Sosinovičai un Katrīnai Krustkalnei, 2 punkti Anastasijai Andrjuščenko un 1 punkts Elzai Reknerei. Komanda guvusi 5 blokus un izpildījusi 17 ace serves.

Treneris Daniele Mario Capriotti par aizvadītajām spēlēm: "Šajās spēlēs redzējām, ka mūsu spēles līmenis ir audzis, varēja redzēt, ka nedēļā pielabotās kļūdas kā piemēram piesegšana ir uzlabojusies, man ļoti patika, ka spējam nospēlēt labi izšķirošajās epizodēs un gūt punktu, ļoti patika, ka spēlētājas strādāja kā komanda. Par to, kas jāuzlabo, nedaudz šur tur pazuda fokuss un pēc tam bija grūti noķert pretinieku, tā kā tas notika sestdienas spēles trešajā setā. Galvenais fokuss tagad ir turpināt strādāt pie tehniskām lietām sadarbība servju uzņemšanā un uzbrukumā, kā arī pārejām. Gaidāmas svarīgas spēles pret Lietuvas komandām, abas šīs komandas ir spēcīgas, kā arī pret VK Jelgava un SUFA klubs/DU komandām kuras pazīstam nedaudz labāk, tāpēc galvenais uzdevums nākamajās trīs nedēļās ir sagatavoties šīm spēlēm."