Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Māris Vensbergs ar savām komandām no 04.02- 06.02 piedalījās turnīrā Narvā, kur izcīnīja zelta un bronzas medaļas, zemāk lasi trenera komentāru par aizvadīto turnīru.

“Uzaicinājumu doties uz turnīru Narvā saņēmām jau rudenī, kad viesojāmies tur pirmo reizi. Par došanos uz turnīru šaubas nebija. Pēdējo divu gadu laikā ierobežojumu dēļ aizvadītas maz spēles un, lai palielinātu spēļu skaitu un spēlēt prasmi izmantojam katru iespēju.

Lielākās bažas bija par braucēju skaitu, tomēr spītējot vīrusam uz turnīru devāmies ar trīs komandām (24 spēlētājiem).

Turnīrā piedalījās kopā 7 komandas no astoņām. Saslimušo spēlētāju dēļ no dalības atteicās Tartu komanda. Trijās turnīra dienās katra komanda aizvadīja 6 spēles, izspēlējot apļa turnīru un noskaidrojot vietu sadalījumu. Katras komandas atšķirīgais līmenis deva iespēju izvirzīt dažādus mērķus un uzdevumus katrai komandai. RVS pirmā komanda ar lielisku rezultātu (visas uzvaras un izcīnīta 1.vieta), katrā spēlē varēja izmēģināt jaunus spēlēs elementus un uzlabot savus saspēli. RVS otrā komanda guva 4 uzvaras. Divas no tām ļoti sīvā trīs setu cīņā. Piekāpjoties tikai RVS 1 un Kauņa 1 komandām rezultātā medaļas un trešā vieta. RVS trešā komanda, kurā startēja gadu, divus un pat trīs jaunāki puiši ieguva ļoti vērtīgu pieredzi. Lai arī zaudējumi visās spēlēs, aktivitāte un savstarpējās darbības laukumā uzlabojās ar katru spēli un pēdējā spēlē pret RVS otro komandu pat parādīja nadziņus.

Papildus sportam puiši iepazina Narvas pilsētu, izstaigājot Narvas upes promenādi, apskatot Narvas cietoksni un no attāluma arī cietoksni Krievijas valsts pusē.

Par brauciena komfortu garajā ceļā parūpējās komfortabls autobuss no SIA Hansabuss. Paldies Sia Hansabuss pārdošanas un loģistikas menedžerim Vaidim Bukelim un vislabākajam šoferim Viktoram Tīriņam.

Paldies vecākiem par finansiālo un morālo atbalstu, bez kura šādi turnīri nebūtu iespējami.

Īpašs paldies par palīdzību, otrā trenera pienākumu pildīšanu, lielisku kompāniju un atbalstu Mārim Orupam.”

Sveicam treneri un spēlētājus ar lieliski aizvadīto turnīru.