4.decembrī Daugavas sporta namā, Krišjāņa Barona ielā 107, tiks aizvadīta vēsturiska volejbola spēle – Rīgas Volejbola skolas meiteņu izlase, treneru Andreja Odinokova un Pāvela Seļivanova vadībā, debitēs CEV Izaicinājuma Kausā. Spēles sākums plkst. 19:00.

Šis būs vēsturisks notikums, jo iepriekš CEV izaicinājuma kausā startējušas tikai Latvijas vīriešu komandas, līdz ar to RVS komanda ir pirmā sieviešu komanda no Latvijas, kas startēs tika augsta līmeņa turnīrā.

Jau iepriekš plaši esam ziņojuši par RVS meiteņu izlases panākumiem, pirms diviem gadiem tika izcīnīta uzvara Nacionālajā līgā, gadu iepriekš tika izcīnītas zelta medaļas Latvijas čempionātā un 3. vieta Baltijas volejbola līgā, šogad tiek sperts nākošais solis – komanda startēs CEV Izaicinājuma Kausā, kas ir otrs spēcīgākais sieviešu volejbola turnīrs Eiropā. Sacensībās kopā startēs 36 sieviešu volejbola klubi no visas Eiropas. Sacensību formāts paredz vienu spēli mājās, otru izbraukumā, uzvarētājs divu spēļu summā iekļūst nākošajā kārtā.

Izlozē, kas notika jau jūlijā, tika izlozēts, ka Rīgas Volejbola skolas pretinieces pirmajā kārtā būs Bēkēščabas  “Roplabda” SE komanda no Ungārijas. Pagājušajā sezonā “Roplabda” komanda startēja spēcīgākajā turnīrā Eiropā – Čempionu līgā, bet šogad komanda pieņēmusi lēmumu startēt nedaudz zemākā līmenī.

Aicinām visus Rīgas Volejbola skolas audzēkņus un viņu vecākus, kā arī citus volejbola draugus un entuziastus apmeklēt Daugavas Sporta namu un atbalstīt RVS meitenes.