Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Šodien, 29.11., Rīgas Volejbola skolas/Latvijas Univeristātes komanda pirmo reizi izcīnīja uzvaru CEV Izainājuma kausā ar 3:0 (25:21, 25:20, 25:19) apspēlējot Slovākijas komandu VK Brusno. Jau 30.11. slovākietes brauks ciemos pie mums uz Rīgu, lai aizvadītu otro savstarpējo spēli, tāpēc gaidām visus atbalstītājus, lai kopā radītu volejbola svētkus.

Treneris Daniele Mario Capriotti: “Šī bija labākā spēle manā mūžā. Šodien vienā momenta spēlējām ļoti labi, aizsardzība, piesegšana, uzbrukums, gūts punkts. Mums ir jāturpina augt un pilnveidoties. Šodien nospēlējām kā komanda un spējām realizēt epizodes. Meitenes šo uzvaru bija pelnījušas, ieguldīts tik daudza darba, un spēlētājas turpina strādāt, un cīnās. Paldies meitenēm, paldies, kolēģiem. Mājas spēlē mums ir jābūt tik pat labiem, jāturpina radīt spiedienu pretiniekam un jāspēj uzvarēt.”

RVS/LU uzvarā piedalījās: libero Elīna Zvaigzne, Sindija Bože cēlāja Elza Reknere (3 punkti), Megija Dambrehte (18), Kristīne Kramēna (11), Junora Vagele (8), Adelīna Gerliņa (7), Līva Ēbere (4), Anna Rīta (2), Katrīna Krustkalne (1), Anželika Ivanova (1), Anastasija Adrjuščenko, Anna Cepurīte, Arina Sosinoviča.

CEV Izaicinājuma kausā 2023 kopā startēs 60 sieviešu volejbola klubi no visas Eiropas. Sacensību formāts paredz vienu spēli mājās, otru izbraukumā, uzvarētājs divu spēļu summā iekļūst nākošajā kārtā.

Pagājušajās sezonās:

  • CEV Izaicinājuma kausā 2022 pretinieces bija Hapoel KFAR SABA komanda no Izraēlas, abas spēles Covid-19 pandēmijas dēļ tika aizvadītas Izraēlā. Pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums ar 0:3, otrajā spēlē zaudējumus ar 1:3.
  • CEV Izaicinājuma kausā 2021 pretinieces bija TJ “Ostrava” no Čehijas RVS/LU komanda, piekāpās TJ “Ostrava” klubam ar 1:3. Spēle viesos noslēdzās ar 3:0 par labu TJ “Ostrava”.
  • CEV Izaicinājuma kausā 2020 Rīgas Volejbola skolas pretinieces bija Bēkēščabas “Roplabda” SE komanda no Ungārijas. Mājas spēle noslēdzās 3:1 Bēkēščabas komandai par labu. Spēle Ungārijā noslēdzās ar rezultātu 3:0 Bēkēščabas komandai par labu.

Aicinām visus 30. novembrī plkst. 19:00 atbalstīt meitenes klātienē Oskara Kalpaka Rīgas tautas daiļamatu pamatskolā, Skrindu ielā 1, Rīgā.