Aizvadītajā nedēļā RVS puišu izlase trešdienas vakarā spēkojās ar OC Limbaži/MSĢ vienību. Diemžēl tika piedzīvots zaudējums ar 0:3 (20/25, 25/25, 11/25). Rezultatīvākie spēlētāji RVS komandā ar 6 punktiem Jānis Pallo un Dāvis Vīksne.

Piektdienas vakarā šī gada pirmajā mājas spēlē RVS/LU dāmas skatītājiem sagādāja aizraujošu un interesantu spēli pret Jonavos Aušrines - KKSC vienību. Piecu setu garām izspēlēm piepildītā spēlē ar 3:2 (25/21 23/25 25/16 21/25 15/13) uzvaru guva RVS/LU. Labākā spēlētāja RVS/LU komandā #8 Katrīna Paula Krustkalne. Labākā spēlētāja Jonavos Aušrines- KKSC komandā #15 Daniele Kvaderaite. Rezultatīvākā spēlētāja RVS/LU komandā ar 26 gūtiem punktiem Kristīne Kramēna, bet viesu komandā ar 21 gūtu punktu Jekaterina Kovalskaja.

Sestdien, vēl viens piecu setu trilleris tika aizvadīts Kuldīgā, kur  RVS puišu izlase pašaizliedzīgā cīņā piekāpās VK Kuldīgas/ Kuldīgas NSS ar 3:2 (25/23 22/25 25/17 16/25 15/11). Rezultatīvākais spēlētājs šajā spēlē RVS komandā Dāvis Vīksne ar 20 gūtiem punktiem. Aizvadot piecus setus RVS komanda izcīnīja šosezon otro punktu turnīra tabulā.

Sestdien, Rīgas Volejbola skolas zālē RVS/LU dāmu izlase demonstrēja brīnumus, esot vadībā pa setiem 2:0, trešajā setā spēle nevedās, tomēr rīdziniecēm izdevās atspēlēties no 19:24, izlīdzinot rezultātu 24:24 un gūstot uzvaru setā pār SUFA/Daugavpils universitāti ar 26:24. Šis bija lielisks pierādījums tam cik volejbolā viss ātri var mainīties un jāizmanto katra iespēja. Šajā spēlē par labākajām tika atzītas abu komandu kapteines RVS/LU komandā #10 Kristīne Kramēna,  bet SUFA/DU komandā #6 Diāna Černiševa.

Svētdien, Rīgas Volejbola skolā bija karsta diena, jo mājas spēles aizvadīja abas skolas izlases. Šoreiz gan abās spēlēs piedzīvots zaudējums. Puišu izlase ar 0:3 (21/25 13/25 22/25) piekāpās Rīgas Tehniskās Universitātes komandai, bet RVS/LU izlase ar 1:3 (25/20 10/25 21/25 23/25) atzina turnīra tabulā šobrīd pirmajā vietā esošās TK Kauņas-VDU vienības uzvaru.

RVS puišu izlasei šī bija noslēdzošā mājas spēlē, vēl atlikusi pēdējā pamatturnīra spēle izbraukumā pret VK Ozolnieki, kas norisināsies 30.01, plkst. 13:00, Ozolnieku Sporta skolā.

RVS/LU priekšā vēl daudz nozīmīgas spēles, tuvākā no tām mājas spēle 29.01. plkst. 18:00 pret Tallinna Ulikool/Kikas.