No 04.06.-05.06. norisinājās treneres Viktorijas Korbutas organizētais turnīrs Victory Cup 2022. Turnīrā piedalījās 8 komandas, 4 no Latvijas un 4 no Lietuvas.

04.06. tika izspēlēts grupu turnīrs, nolikums paredzēja, kas spēles tiek spēlētas līdz 2 setu uzvarai. Kā arī norisinājās turnīra atklāšana, kur katra spēlētāja saņēma turnīra kreklu. Abas turnīra dienas zālē valdīja pozitīva atmosfēra, norisinājās spraigas cīņas, neviena komanda negribēja padoties bez cīņas.

Vietu sadalījums:
1.vieta Rīgas Volejbola skola (V.Korbuta)
2.vieta Viļņa 1
3.vieta Limbažu novada Sporta skola
4.vieta Jonava 1
5.vieta Viļņa 2
6.vieta Rīgas Volejbola skola (I.Jursone)
7.vieta Jūrmalas Sporta skola
8.vieta Jonava 2

Turnīra organizētāja Viktorija Korbuta par savu komandu:

“Pirmajā diena mana komanda apakšgrupā palika otrajā vietā, zaudējām Viļņas 1 komandai. Otrajā diena meitenes bija labi noskaņojušās pusfināla uzvara pret Limbažu novada Sporta skolas komandu, ļāva iekļūt finālā. Fināla bija jāspēlē pret Viļņas 1 komandu, kam grupu spēlēs zaudējām, līdz ar to bija iespēja revanšēties, ko arī izdarījām. Pirmajā seta pateicoties labām servēm setu uzvarējām viegli, otrajā seta bijām -4 punkti iedzinējos, bet meitenes nospēlēja kā komanda uz laukumā un izlīdzināja rezultātu. Un guva uzvaru spēlē, kas nozīmēja, ka Victory Cup 2022 paliek mājās. Liels gandarījums par izcīnīto uzvaru.”

Viktorija Korbuta par turnīru:

“Man ir neizsakāms prieks, ka beidzot pēc 2 gadiem sanāca noorganizēt šo turnīru kuru gaidīju ļoti ilgi. Liels paldies vecākiem par milzīgo atbalstu! Paldies skatītājiem klātiene un tiem kuri skatījās tiešraides! Paldies tiesnešiem kuri palīdzēja abas dienas! Paldies kolēģei Inesei Jursonei par palīdzību, atbalstu turnīra laikā! Paldies visiem dalībniekiem un kolēģiem, ārzemju kolēģiem! Liels paldies sponsoriem Rīgas Volejbola skola, Kult kafe, Virši, Sporta bode, Skrīveru saldumi! Visiem novēlu Jauku vasaru atpūsties un sakrāt spēku jaunajai sezonai!