Jūnija sākumā katru gadu norisinās treneres Viktorijas Korbutas organizētais turnīrs "Victory Cup", šogad turnīrā piedalījās 9 komandas: komanda no Palangas, divas komandas no Viļņas, Jūrmalas Sporta skolas komanda, Kuldīgas novada Sporta skolas komanda, un četras komandas no Rīgas Volejbolas skolas treneres S.Cepurīte un V.Korbuta.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un pirmajā dienā izspēlējā apļa turnīru, turpretī otrajā dienā sākās izslēgšanas spēles. Pirmo vietu ieguvušās komandas savā grupā gaidīja pretinieku pusfinālā, otrās un trešās vietas iguvušās komandas savā starpā izspēlēja krustu, lai noteiktu, kura komanda 1/2finālā spēkosies ar nomināli spēcīgāko pretinieku.

Turnīra atklāšanā uzstājās hip hop dejotājas un par muzikālo pavadījumu rūpējās saksafonists kā arī motivējošus vārdus turnīra dalībniekiem ieradies teikt bija Latvijas Sieviešu izlases galvenais treneris Daniele Mario Capriotti.

Turpretī apbalvošanas ceremonijā piedalījās Rīgas Volejbola skolas absolventes un Latvijas Sieviešu volejbola izlases spēlētajas Elza Reknere, Elīna Zvaigzne, Anna Cepurīte.

Izcīnītās vietas Victory Cup 2024:

1.Palanga
2.Vilnius 2
3. RVS S.C. 1
4. ⁠Vilnius 1
5. ⁠Kuldīgas NSS
6. ⁠RVS V. K. 1
7. ⁠Jūrmalas SS
8. ⁠RVS S.C. 2
9. ⁠RVS V.K. 2

Turnīra organizētāja V.Korbuta: " Turnīrs kopumā izdevās, no komandām dzirdēju pozitīvas atsauksmes. Katrs turnīra dalībnieks saņēma Victory Cup krekliņu. Paldies turnīra atbalstītājiem Kult Cafe, Printworks.lv, O-Sands pludmales volejbols. Paldies arī vecākiem par atbalstu. Liels darbs ir ieguldīts, esmu priecīga, ka tiku ar to galā. Tiekamies nākošgad Victory Cup 2025."