Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

Viktorijas Korbutas trenēta 2011. gadā dzimušo meiteņu komanda 3.decembrī devās uz Kauņu, lai piedalītos turnīrā. Kopā turnīrā piedalījās 12 komandas no: Daugavpils, Kauņas, Jonavas, Palangas. Izcīnīta 7. un 8.vieta. Par labākajām spēlētājam Rīgas komandās tika nominētas Emīlija Raubenheimere, Jeļizaveta Carjova.

Viktorija Korbuta par turnīru:

“Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās. Rezultātā Rīga 1 un Rīga 2, apakšgrupās ieņēma 3.vietu, no 6 komandām, un turnīru noslēdza 7. un 8.vietā. Rīga 1 komandai veicās nedaudz labāk tika uzvarētas 2 spēles, bet punktu skaits vairākām komandām bija vienāds, kas nozīmēja, ka vietu grupā rēķinās pēc koeficienta, kas mums bija sliktāks līdz ar to 3.vieta grupā. Spēles noritēja visu dienu, pēc spēlēm devāmies kopīgās vakariņās uz tirdzniecības centru Akrapolis. 

Ieplānoju braucienu uz Lietuvu ar nakšņošanu, lai otrā dienā varam nedaudz apskatīt pilsētu. Vecpilsētā satikām ziemassvētku vecīti, nobildējāmies pie eglītes, nopirkām suvenīrus un visi priecīgi devāmies mājup.

Vēlos pateikties meitenēm par cīņassparu un arī vecākiem par atbalstu šajā brauciena ,kas bija izdevies un iegūts daudz emociju.

Liels paldies vecākiem, kas devās līdzi atbalstīt savus bērnus. Kā arī jāsaka paldies par gardām  maizītēm Kult kafe saimniecei Evijai Bērziņai – Martīnovai. Prieks, ka lietuviešu draugi aicina uz šāda veida turnīriem!”