Sestdien, 2.oktobrī uz Cēsīm devās treneres Viktorijas Korbutas vadītā U-16 meiteņu komanda, lai cīnītos par Cēsu kausu 2021. Turnīrā piedalījās 4 komandas no Rīgas, Gulbenes, Cēsīm un Limbažiem. Tika izspēlēts aplis, katra komanda ar katru un noskaidrotas Cēsu kausa 2021 ieguvējas. Šogad par Cēsu kausa ieguvējām nezaudējot nevienā spēlē kļuva Rīgas Volejbola skolas treneres Viktorijas Korbutas meiteņu komanda. Apsveicam treneri un spēlētājas ar pirmo zelta medaļu un kausu šajā sezonā. Par labāko spēlētāju tika atzīta Gunita Lubgane.

Treneres Viktorijas Korbutas komentārs: " Spēles bija līdzvērtīgas, un bija jāpacīnās, lai uzvarētu. Finālā tikāmies ar Gulbeni un spējām gūt pārliecinošu uzvaru, gūstot 1.vietu turnīrā. Kopumā labs bija pārbaudes turnīrs, varēju redzēt pie kā vēl jāstrādā. Patīkami, ka meitenes varēja pēc tik ilga pārtraukuma uzspēlēt. Paldies vecākiem par atbalstu un meitenēm par spēlēm."

Seko līdzi skolas sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu jaunākās aktualitātes.