Ar prieku varam paziņot, ka RVS/LU spēlētāja Vlada Pridatko nākamajā sezonā pievienosies Somijas klubam “Jymy Volley”.

Vlada savas volejbola prasmes Rīgas Volejbola skolā kaldinājusi pie dažādiem treneriem: Svetlanas Cepurītes, Andreja Odinokova, Pāvela Seļivanova. Pārstāvējusi Rīgas Volejbola skolu Latvijas Jaunatnes čempionātos, Latvijas Kausa izcīņās jaunietēm, dažādos starptautiskos turnīros, gūstot daudz panākumu.

RVS/LU izlases sastāvā aizvadījusi 5 sezonas, kuru laikā Latvijas čempionātā volejbolā sievietēm 2 reizes izcīnīta 1. vieta un 2.reizes 2. vieta. Baltijas līgā sievietēm, izdevies kāpt uz visiem trim godalgoto vietu pakāpieniem. Trīs reizes RVS/LU komandas sastāvā piedalījusies CEV Challenge Cup.

Dažāda vecuma izlašu sastāvā pārstāvējusi Latviju Eiropas Čempionātu kvalifikācijas turnīros, kā arī Eiropas Sudraba līgā sievietēm.

Paldies treneriem, kas ieguldījuši laiku un darbu Vladas volejbola karjeras izaugsmē.

JYMY Volley ir 1925. gadā dibināts volejbola klubs, kas bāzēts Somijas pilsētā Nurmo. Komanda spēlē Somijas Meistarlīgā, pagājušajā sezonā izcīnīta 8.vieta. Tās sastāvu pārsvarā veido 2000. gadā dzimušas un jaunākas spēlētājas. Komandu nākamajā sezonā vadīs treneris Kari Raatikainen, bet viņam palīdzēs Henrik Heinänen. Spēlētāja, Katariina Salminen, kas komandā spēlē trešo sezonu pēc kārtas saka: “Es sagaidu, ka sezonas sākumā būsim spēcīgāka komanda kā iepriekš, cīnīsimies par katru punktu un uzvaru. Tāpat es sagaidu, ka iekļūsim izslēgšanas spēlēs un cīnīsimies par augstāku vietu šajā sezonā.”

Vēlam Vladai, lai izdodas viss iecerētais un pievienošanās jaunajai komandai nes panākumus!