29. februārī visā Eiropā tika organizēta zibakcija #OneDayMore4Volleyball. Akcijas mērķis bija pievērst sabiedrības uzmanību volejbolam. Piedalīties akcijā varēja ikviens interesents, viss, kas bija jādara, dienas laikā jāizspēlē viens volejbola sets līdz 29 punktiem, jānofotografējas un bilde jāievieto sociālajos tīklos. Zīmīgais rezultāts, 29 punkti,  tika izvēlēts par godu 29. februārim, datumam, kurš kalendārā ir tikai reizi četros gados.

Rīgas Volejbola skola aicināja akcijā iesaistīties visus esošos un bijušos audzēkņus. Atsaucība bija patiešām liela, dienas laikā saņēmām pārsteidzoši daudz fotogrāfijas, patīkami, ka daudzi skolas audzēkņi zibakcijai piegāja radoši un sagatavoja plakātus un dažādu citu atribūtiku, lai fotogrāfijas būtu interesantākas.

No Rīgas Volejbola skolas akcijā iesaistījās: Gata Vanaga, Andra Vitauta Kļaviņa, Māra Vensberga, Andreja Odinokova, Viktorijas  Korbutas, Jāņa Ivanova, Natālijas Deveikusas, Kristīnes Tenes, Olgas Bogdanovas, Svetlanas Cepurītes, Oskara Aizporieša, Guntas Paegles un Jāņa Bomiņa audzēkņi.
Paldies visiem par atsaucību, šajā dienā volejbols pārņēma sociālos tīklus!