Informējam, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Izmantotās sīkdatnes nodrošina mājaslapas tehnisko darbību. Uzzināt vairāk par izmantojamajām sīkdatnēm un to, kā tās nodzēst, var sadaļā "Privātuma politika".

No 01.10-03.10 uz turnīru Igaunijas pilsētā Narvā devās treneris Māris Vensbergs ar 2 komandām, 2007. un 2008. gadā dzimušiem zēniem. Kā puišiem gāja lasi trenera Māra Venberga komentārā.

“Kad kolēģis Gatis Vanags atsūtīja sacensību nolikumu ar piedāvājumu piedalīties volejbola turnīrā Narvā, šaubu nebija. Brauksim spēlēt, neskatoties uz gaidāmo 6 stundu pavadīšanu ceļā. Pēc gada dīkstāves  gan puiši, gan treneri bija nocietušies doties laukumā un turnīri ārpus Latvijas vienmēr bijuši īpaši. Izlēmu piedalīties ar divām komandām kopumā 17 spēlētājiem. Diemžēl,10 dienu mājsēdes dēļ mājās palika vēl vairāki audzēkņi.

Turnīrs Narvā sākumā bija paredzēts 10 komandām. Diemžēl saslimšanas dēļ neieradās lietuvieši- Kauņa un divas Igaunijas komandas. Turnīrs tika aizvadīts pēc 7 komandu apļa sistēmas un norisinājās divas dienas. RVS otrā komanda ar gadu un pat trīs gadus jaunākiem spēlētājiem komandā katrā spēlē cīnījās godam un tikai nedaudz pietrūka līdz uzvarai cīņā par 6.vietu. Galarezultātā lieliska pieredze un 7. vieta.

RVS pirmajai komandai spēļu kalendārs līdz pēdējai spēlei aizveda komandas, kuras visas spēles bija tikai uzvarējušas. Tās bija RVS un Tallinas komandas. Fināls izvērtās spraigs un saistošs abu komandu spēlētājiem un treneriem. Ierasti “interesantā” tiesāšanas maniere, pakaļdzīšanās, garas izspēles, veiksmīgas cīņās epizodes sagādāja bagātīgu emociju kokteili katrā setā. Pirmo setu piekāpāmies ar 23:25, otrajā izdevās precīzāk uzņemt Tallinas komandas “indīgās” serves un uzvarēt ar 25:22. Trešajā setā svaru kausus par labu uzvarai nosvēra pašaizliedzīga cīņa aizsardzībā un pašu stabilākā spēle. Galarezultātā uzvara trešajā setā ar 17:15 un šī gada pirmajā starptautiskajā turnīrā Igaunijā izcīnītas zelta medaļas. Liels paldies vecākiem par atbalstu, uzticēšanos un audzēkņiem par cīņassparu.”

Sveicam puišus un treneri ar pirmajām medaļām šajā sezonā.

Seko līdzi skolas sociālajiem tīkliem, lai uzzinātu jaunākās aktualitātes.