No 13. - 14. maijam, Jelgavas Sporta centrā norisinājās U-16 Latvijas Jaunatnes čempionāta finālsacensības, meitenēm. Finālsacensībās piedalījās divas Rīgas Volejbola skolas komandas, trenera Andra Vitauta Kļaviņa un treneru V.Korbutas/I.Jursones komandas. V.Korbutas/I.Jursones komanda izcīnīja zelta medaļas. Par labāko spēlētāju tika atzīta Elizabete Barone. Andra Vitauta Kļaviņa komanda čempionātā ieguva 6.vietu, par labako spēlētāju tika atzīta Eliāna Meiere. Turpretī Lolitas Vebickas trenētajai komandai 14.vieta.

Trenere V.Korbuta: "Pimajā dienā aizvadījām spēli pret Rīgas Volejbola skolas Andra Vitauta Kļaviņa komandu, ko uzvarējām 3:0, spēles rezultāts noteica, ka vieta labāko četriniekā jau garantēta. Pusfinālā pretī stājās spēcīgā Limbažu novada Sporta skolas komanda, meiteņu noskaņojums bija kaujinieciskis, jo spēle izšķīra, kurš spēlēs par zeltu. Iepriekš ar Limbažiem bijām spēlējuši, gan 4, gan 5 setus, šajā sezonā, gan startējām nedaudz savādākā sastāvā, klāt nāca 4 meitenes no treners I.Jursones komandas, 2008. gadā dzimušas. Komanda parādīja, lielisku sniegumu laukumā, cīņassparu, veiksme un komandas darbs uz laukuma palīdzēja uzvarēt 3:0 (25:23, 25:23, 25:23). Uzvara nodrošināja vietu finālā, kur pretinieks no otra pusfināla bija Daugavpils BJSS. Abas dienas zālē bija lieliska atmosfēra, meiteņu vecāki un radinieki to nodrošināja. Šis atbalsts palīdzēja meitenēm tikt pāri emocionāli un finālā vinnēt 3:0. Vēlos pateikties meitenēm, kā arī kolēģei Inesei Jursonei."

Sveicam trenerus un volejbolistes ar sezonas noslēgšanos un gūtajiem panākumiem ne tikai finālā, bet arī treniņos.