Decembris ir laiks, kad lielākā daļa sporta skolu gan Latvijā, gan ārpus tās rīkos ziemas vai ziemassvētku turnīrs, tieši uz šadu turnīru, Kauņā, no 9.-10. decembri, devās Viktorijas Korbutas volejbolistes, lai piedalītos KSM "Startas organizētajā turnīrā Ziemas kauss.

Turnīrā piedalījās 8 komandas, kas tika sadalītas divās apakšgrupās: A grupa: KSM Startas (J.K.), RVS(V.K.), Elk Lenkija, VMSM "Sostines Tauras", B grupa: KSM Startas (E.S.), Palangos SC, Daugavpils SS, Jonavos SC.
Viktorijas Korbutas trenētā komanda no grupas izgāja, kā ceturtās, kas nozīmēja, ka krusts tiks spēlēts pret Jonavas SC komanda. Jonavu izdevās pārspēt ar 2:1. Spēlē par 5.vietu, pretī stājās komanda no Polijas, spēlē pret šo komandu tika gūta laba pieredze, tomēr piedzīvots zaudējums, turnīru noslēdzot 6.vietā.  Par labāko spēlētāju tika atzīta Jeļizaveta Ivanova.

Trenere V.Korbuta: "Meitenes pirmo reizi izbaudīja kā ir spēlēt uz lielā laukuma, protams bija kļūdas, taču mēs no tām mācamies un turpināsim progresēt. Emocijas bija ļoti dažādas gan pārdzīvojumi, gan prieks un tas ir tas, kas volejbolā ir vajadzīgs. Šis noteikti nav pēdējais turnīrs uz kuru dosimies, ieguvām ne tikai spēļu pieredzi, bet arī jaunus kontaktus un draugus. Paldies vecākiem par atbalstu, meitenēm par izturību abas dienas."

No 21.-22. decembrim Rīgas Volejbola skola organizē Ziemassvētku kausu U-15 vecumgrupas meitenēm un puišiem. Puišu konkurencē 6 komandas, turpretī meiteņu konkurencē 10 komandas, seko līdzi jaunumiem Rīgas Volejbola skolas sociālajos tīklos un nāc atbalsti klātienē.