21. un 22. decembrī Rīgas Volejbola skolā norisinājās gadskārtējās sacensības - "Ziemassvētku Kauss 2016". Šajā reizē sacensībās startēja 2000. gadā dzimuši un jaunāki volejbolisti. Zēnu konkurencē startēja sešas komandas, bet meitenēm piecas.

Zēnu sacensībās piedalījās 3 komandas, kas pārstāvēja RVS krāsas, kā arī 3 komandas no Lietuvas un Igaunijas. Divu dienu laikā katra komanda izspēlēja ar katru. Pa vienam zaudējumam piedzīvoja J. Bomiņa un A. Liniņa komandas, bet savstarpējā spēlē pārāki bija Aivara Liniņa trenētie puiši, kas arī uzvarēja turnīrā. J. Bomiņa komandai 2. vieta, bet bronzas medaļas Tallinas Selver jaunajiem volejbolistiem. 4. vietu izcīnīja Viru, 5. Kauņa, bet ar 6. vietu šoreiz nācās samierināties Oskara Aizporieša vadītajai komandai, kurai gandrīz visās spēlēs nedaudz pietrūka, lai izcīnītu uzvaru.

Meiteņu konkurencē piedalījās 3 komandas no Rīgas Volejbola skolas - Normunda Lūša, Kristīnes Tenes un Andra Vitauta Kļaviņa vadībā, kā arī Viru un Kauņa. Šoreiz viesu komandas nespēja izrādīt nopietnu pretestību RVS komandām, kas ieņēma visu goda pjedestālu. Ļoti pārliecinoši 1. vietu izcīnīja N. Lūša komanda, 2. vieta A.V. Kļaviņa meitenēm, 3. vieta K. Tenes komandai, 4. vieta Kauņai, bet 5. vieta Viru sporta skolas audzēknēm.

Labākie spēlētāji zēnu komandās - Klāvs Putenis (A. Liniņš), Jānis Medenis (J. Bomiņš), Timo Ander Lohmus (Tallina), Tanel Peero (Viru) , Ignas Mazures (Kauņa) un Renārs Pauls Jansons (O. Aizporietis).

Labākās spēlētājas meiteņu komandās - Amanda Nikola Ērgle (N. Lūsis), Ksenija Dubro (K. Tene), Lāsma Ozola (A.V. Kļaviņš), Domante Purtokaite (Kauņa) un Kerli Kubi (Viru).