No 21.-22. decembrim Rīgas Volejbola skolā un Rīgas Angļu ģimnāzijā norisinājās Ziemassvētku kauss 2023, kurā piedalījās 6 zēnu komandas un 10 meiteņu komandas.

Rīgas Angļu gimnāzijā spēles norisinājās zēnu komandām, savā starpā sacentās: SM Startas 1, SM Startas 2, Kuldīgas NSS, RVS (G.Vanags), LAT U-15 zēnu izlase, Jēkabpils SS. Visas komandas rādījā lielisku sniegumu un spēles bija interesanti skatīties, tomēr spēcīgākie izrādījās Latvijas U-15 izlases volejbolisti. Tikmēr Rīgas Volejbola skolā uz diviem laukumiem par kausu cīnījās 10 meiteņu komandas no kurām spēcīgākā izrādījās Kauņas meiteņu komanda.

Vietu sadalījums un labākie spēlētāji puišiem:
1.vieta - LAT U-15 (MVP: Aksels Marks Džeriņš)
2.vieta - Jēkabpils SS (MVP: Kristers Elksnis)
3.vieta - SM Startas 2 (MVP: Ernestas Kaubrys)
4.vieta - Kuldīgas NSS (MVP: Emīls Tuomas)
5.vieta - RVS (G.Vanags) (MVP: Artūrs Ņeverovskis)

Vietu sadalījums un labākās spēlētajas meitenēm:
1.vieta - SM Startas (MVP: Marta Slivko)
2.vieta - RVS (I.Jursone) (MVP: Emanuela Bole)
3.vieta - Vīlande (MVP: Emili Sindi)
4.vieta - Palanga (MVP: Migle Gailevičiūte)
5.vieta - Jūrmalas SS (MVP: Veronika Aleksejieva)
6.vieta - RVS (S.Cepurīte) (MVP: Nelli Vorobjova)
7.vieta - RVS (N.Lūsis) (MVP: Elza Skalbe)
8.vieta - Jonava (MVP: Auguste Šimanskaite)
9.vieta - RVS (R.Semjonovs) (MVP: Rūta Lukse)
10.vieta - RVS (V.Korbuta) (MVP: Paula Bērziņa)

Liels paldies visām komandām par dalību un izturību divu dienu garumā ceram, ka Jums patika un šis turnīrs bija noderīgs. Thank you all the teams for participating, we hope that you liked the tournament and it was useful for you. See you next time.